Matbaa Fiyatlarımızı İncelediniz Mi? 2018 Matbaa Fiyatlarımız Günceldir.

matbaa

Matbaa - Ofset - Katalog - El İlanları - Broşür - Kartvizit - Karton Çanta - Bloknot - Cepli Dosya - Küp Bloknot - Afiş matbaa

Gözünüz arkada kalmasın… Güven bir günde kazanılmaz ama bir anda kaybedilebilir bunu bildiğimizden Ankara Ofset her işinize aynı titizlikle yaklaşır. Sadece Ankara'ya değil tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz. Montaj aşamasından paketleme aşamasına kadar yüzlerce kez şirket içi güvenilir çözümler üretilmekte ve yenilikler sürekli takip edilmektedir..

 

Günlük hayatımızda kartvizit, kitap, dergi, gazete ve ajanda gibi kullandığımız bazı materyaller, devasa boyutlardaki sistem makinelerde üretilmektedir. Bu baskılar arasındaki en çok tercih edilen tür de ofsettir.

En yeni baskı tekniklerinden biri olan ofset, su ve yağlı mürekkebin karışmadan klişe, yani aktarılmak istenen nesneye şekil verilerek uygulanması sistemidir.


OFSET'İN ÇALIŞMA PRENSİBİ

Düşük maliyette yüksek verim sağlayan ofset sistemi, günümüzde tüm dünyada en sık kullanılan baskı sistemidir. Bu baskı sisteminde “suyun yağ bazlı mürekkeple karışmaması” prensibi temel alınmakta, içeriğindeki farklı hazneler ile tek seferde farklı renklerden oluşan bir işi rahatlıkla çıkartabilmektedir. taşır. Mavi, kırmızı, sarı ve siyah, diğer tüm renklerin elde edilmesi için kullanılır.

 

 

 
Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
Ankara ve Matbaa © 2019
www.ankaramatbaaankara.com