Mouse pad Promosyon

matbaa

Mouse Pad Üretim süremiz 13 iş günüdür. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

matbaa
Kauçuk Taban Mouse Pad Mat Selefonlu 21 cm x 18 cm - 20 cm x 20 cm
Adet
Fiyat
 
 
1000
   
 
2000
   
mouse-pad
Kauçuk Taban Mouse Pad Pvc selefonlu 21cm x 18 cm - 20 cm x 20 cm
Adet
Fiyat
 
 
1000
tL
   
 
2000
tl
   
mouse-pad

Mouse Pad Tasarımı ve Mouse Pad Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Mouse Pad Üretim ve Mouse Pad Basım Süresi 5 İş Günüdür.

Mouse Pad basımı

Günümüzde, teknolojinin gelişmesi ve bilgisayar kullanımının artması, beraberinde her eve bir ya da birkaç bilgisayar girmesine imkan sağlamıştır. Bilgisayar masalarının üstünde duran mouse padler sayesinde bilgisayar kullanılırken, mouse’ın daha iyi hareket etmesi sağlanmaktadır. Masa üstünde bir gereklilik olan mouse pad’ler promosyon amaçlı olarak, mükemmel bir tanıtım aracı olmuşlardır. Geniş bir zemin olması nedeni ile baskıda istenilen mesaj ve iletişim bilgileriniz rahatlıkla basılabilmektedir.

Mouse pad imalatında, ofset baskılı olanlarda zeminde kullanılan materyal olan Nova’nın 3 mm olması, kauçuk taban, Eva veya Thin kullanılması, baskı yapılacak olan kağıdın 250 gr’dan az olmaması ve kağıdın PVC ile lamine edilmiş olması gerekmektedir. Mouse pad baskılarında, laminasyon kaplama, mat selefon kaplama ve baskı kalitesi çok önemlidir. Ayrıca, selefon kaplamadaki en ufak yanlışlık, mouse’un çalışmasını engelleyecektir. Bu nedenle yüzey çok iyi sıvanmış olmalıdır. Mouse pad’lerin piyasada var olan çeşitleri, Kumaş kaplı olan mouse padler; üst kısım 4 renk ofset baskılı kumaş, alt kısım kauçuk kaplamalıdır. Resim çerçeveli mouse padler; Üst kısım PVC üzerine 4 renk ofset baskılı, arka kısımda resim yerleştirmek için resim penceresi açılı vaziyettedir. Silikon zeminli mouse padler; zemin silikonu masaya yapışıp, çıkabilen şekilde üst kısmı 4 renk baskılıdır. Frekanslı mouse padler; içi 4 renk baskılı kuşe kağıtlı ve özel PVC ile frekans edilmiştir. Pencereli mouse padler; arka kısmına resim koyabilmeniz için penceresi olan ofset baskılı padlerdir. 3D görselli mouse padler; Özel baskı tekniği ile kağıda 3D ofset baskı yapılarak ve plakalara lamine edilerek yapılmaktadır. Derinlik, zoom ve animasyon efektleri verilebilmektedir. Görsellik açısından çok gösterişlidir. Grafik tasarım ile üzerine firma logonuzu ve iştigal konularınızı yazabilir, mesaj ve sloganlar ile kendinizi anlatabilirsiniz. Ayrıca, tasarım ile üzerine takvim, önemli numaralar eklenebildiği gibi, farklı kesimler ile özel çalışmalar da yaptırabilirsiniz. Tüm sene boyunca masanın üstünde sabit kalması, promosyon ürünleri içinde değerini arttırmaktadır. Fakat unutmamak gerekir ki, grafik tasarımı kötü olan bir mouse pad, insanların göz önünde tutmasına ve kullanmalarına engeldir. Bu nedenle, tasarımın en önemli olduğu baskılı materyallerden biridir.

Ankara matbaa olarak, mouse pad imalatında üretici firma olarak hizmet vermekteyiz. Her türlü tasarımda, kesimde ve kaliteli ofset baskımız ile sizlere 15 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz. Mouse pad modellerinde, örneklerimizi görmenizi tavsiye ediyor ve internet sitemizden istediğiniz modelde, renkte ve istediğiniz adette, bütçenize uygun fiyatlarımızla hizmet veriyoruz.

mouse pad  ,ürünleri kauçuk mouse pad , bez mousepad , takvimli mouse pad , katogri olarak ayırdık. isteğe bağlı özel kesim veya bloknot lu gibi modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. tüm detaylı mouse pad fiyatları ile birlikte sizlerin beğenisine sunduk

Mouse Pad - Mouse Pad Tasarımı - Mouse Pad Fiyatları - Mouse Pad Çalışmaları - Mouse Pad Çeşitleri - Mouse Pad Örnekleri - Mouse Padler

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
Ankara matbaa © 2018
www.ankaramatbaaankara.com