Karton Çanta Üretimi;

yatay ve dikey olarak Üretimi uygun fiyat ve ürün kalite garantisi vererek firmamız tarafından üretimi yapılmaktadır.

Karton Çanta baskısı istenilen ebatlarda ve İstenilen renklerde üretimi gerçekleşmektedir. Kağıt Çanta ve Karton Çanta baskılarında istenilirse yaldız, hologram, lak veya gofre (kabartma) uygulaması yapılarak karton çanta basımına ayrı bir hava vermektedir.

Karton Çantanın ebadına, şelkine, ve kullanıma göre karton gramajı, karton özelliği belirlenir. Fuarlara katılacak firmaların Karton Çanta ve Kağıt Çanta üretiminin hesaplı ve ekonomik fiyatlara yaptırabilecekleri çözümler sunmantayız.

2018 Güncel Karton Çanta ve Kağıt Çanta Fiyatlarımızı incelediniz mi ?

Karton çanta Promosyon


Karton çanta baskı üretim süremiz 5 iş günüdür. Fiyatlarımıza Tasarım ve KDV dahil değildir.

matbaa

Karton Çanta 7 x 17 x 25 boyutunda Dikey

Ürün Bilgileri

230 gr Amerikan Bristol
Parlak Selefonlu
İp Kulp / Taban Altlık Karton çanta

Trigromi Baskı (Renkli)


Karton Çanta 13 x 54 x 37 boyutunda Yatay

Ürün Bilgileri

230 gr Amerikan Bristol
Parlak Selefonlu
İp Kulp / Taban Altlık Karton çanta

Trigromi Baskı (Renkli)

karton-canta-1

karton-canta-3
Adet
Fiyat
 
 
1000
TL
   
 
2000
TL
   
Adet
Fiyat
 
 
1000
TL
   
 
2000
TL
   

 

Karton Çanta 8 x 25 x 35 boyutunda Dikey

Karton Çanta 10 x 25 x 38 boyutunda Dikey

Ürün Bilgileri

230 gr Amerikan Bristol
Parlak Selefonlu
İp Kulp / Taban Altlık Karton çanta

Trigromi Baskı (Renkli)

 

Ürün Bilgileri

230 gr Amerikan Bristol
Parlak Selefonlu
İp Kulp / Taban Altlık Karton çanta

Trigromi Baskı (Renkli

 

karton-canta-2

karton-canta-4

Adet
Fiyat
 
 
1000
TL
   
 
2000
TL
   
Adet
Fiyat
 
 
1000
TL
   
 
2000
TL
   

 

Karton Çanta Baskı Hakkında

Karton çanta marka bilinirliği arttırmak için sıkça kullanılan pazarlama ürünlerindendir. Karton çantalar genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir. Ancak güzel tasarlanmış karton çantalar sonraki zamanlarda da müşteriler tarafından günlük hayatlarında kullanılmaya devam edilir. Bu nedenle yapacağınız maliyeti sadece ürün satışınız üzerinden değerlendirmek yerine karton çantaları bir pazarlama ürünü olarak görmelisiniz.

Karton çantalar genelde insanlar arasında karton poşet veya kağıt çanta olarak da bilinir. İnsanlarda karton çanta hediye eden markalardan alışveriş yapma ve bu çantaları günlük hayatlarında kullanma eğilimleri vardır. Bu eğilimi avantajınıza kullanabilirseniz hem rakiplerinizin önüne geçmiş hem de yeni müşterilere ulaşacak bir pazarlama stratejisi yürütmüş olursunuz.

Müşterilerinize promosyon olarak vereceğiniz karton çantaların kalitesi pazarlama kampanyanız için büyük önem arz eder. Kalitesiz basılmış karton çantalar beklentilerinizi karşılamayabilir. Bidolubaskı online matbaa avantajları ile size kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla hizmet verir. Siz de Bidolubaskı’da uygun fiyatlar ile karton çanta siparişi verebilirsiniz.

Karton Çanta Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Karton çantalarda tasarımın ilgi çekici olması önemlidir. Renk seçimlerinizi çarpıcı ama uyumlu olarak seçmeye özen göstermelisiniz.

  • Eğer karton çantaları sattığınız ürünleri içine koyarak müşterilerinize verecekseniz boyutunu ona göre belirlemelisiniz.

  • Tasarımınızı doğru ölçülerle yapmalısınız. Bunun için Bidolubaskı hazır karton çanta şablonlarını kullanabilirsiniz.

                                                

                                                Karton çantalarda tasarımı

 

Karton çanta baskıları nasıl basılır?

Karton çantalar, belki de dünya üzerinde bulunmuş olan en hızlı ve etkileyici reklam şeklidir. Bir mağazadan veya marketten aldığınız ürünleri içine koyup, alışveriş merkezinde, cadde veya sokaklarda gezen insanlar, firmanızın reklamını kolaylıkla yapabilmektedir. Üstelik bu karton çantalar, eve gittikten sonra atılmayıp, dış ortamlarda sürekli kullanılmaktadır.

Karton çantalar, dik çanta, yatay çanta, körüklü veya körüksüz çanta olarak imal edilirler. Dik ve yatay karton çantalarda ölçüler, müşteri tarafından belirlenmekle birlikte standart imal edilenler de vardır. Özel kurdele saplı ve kordon örme ipli gibi istenilen şekilde, adet sınırlaması olmadan yapılmaktadır. Karton çantalarda Amerikan Bristol, geri dönüşümlü kraft kağıt, kuşe kağıt veya kroma kartonlar kullanılmaktadır. Genelde 230 gr ve üstü gramajlarda Amerikan Bristol kağıttan üretilmektedir. Bu kağıdın sert olması, karton çantalarda önemli bir gerekliliktir. Kraft kağıt geri dönüşümlü bir kağıt olduğundan, görselliği zayıf olmasına rağmen çevre ile dosttur ve genelde sosyal sorumluluk gösteren müşteriler tarafından talep edilmektedir. En ucuz imalat, kroma kartondan yapılmaktadır. Bu kartonun dış yüzeyi beyaz, iç yüzeyi gridir. Bu nedenle karton çanta maliyetleri düşmektedir. Varak, hologram baskı, selefon, UV lak ve gofre uygulamaları, karton çantalarda görselliği arttırmaktadır. Ayrıca, grafik tasarım ile şekillendirilmiş metalik veya silme renkli selefon kaplı ( Örn. Kırmızı gibi ) ürünlerde varak baskılar ve dört renk ofset baskılar çok şık durmaktadır. Ebatlar genelde müşteri isteğine göre şekillendirilir. İçine koyulacak olan ürün ağırlığına göre şekli ve karton gramajı şekillenmektedir. Bir karton çanta imalata alınmadan önce, Kullanımına karar verilen kağıt, kesilerek ebatlanır ve karton çantanın açık hali ortaya çıkarılır. Ofset baskı yapılır. Genelde 4 renk baskı yapılır ama isteğe bağlı özel renklerde kullanılabilir. Bu aşamada, istenildiği takdirde varak veya gofre, selefon ( mat ya da parlak ) olarak atılır. İki yüzde de baskı varsa, kağıdın diğer tarafa baskı izi çıkarmaması için vernik ( mat ya da parlak ) atılır. Tüm bu işlemlere Laminasyon denilir. Kağıdın kesimleri yapılarak, fazlalıkları alınır. Kağıda doku verilmek isteniyorsa desen uygulaması yapılır. İki parça olarak, tutkal veya elde yapıştırılır. Eğer tek parça ise yapıştırma yapılmaz. Yapıştırma işleminden sonra üzerine ağırlık konularak, karton çanta kurumaya bırakılır. Daha sonra körük açılır, kutuların dibine uygun olarak kesilmiş karton takviyeler yerleştirilir. Tekrar ağırlık konularak karton çanta kurumaya bırakılır. Kullanılacak sap için karton çantanın üst kısmı delinir ve kullanılacak olan ip, deliklerden geçirilerek iki taraftan düğüm atılır. Böylelikle karton çanta imalatı bitmiş olur.

Etkileyici ve dikkat çekici bir karton çanta tasarımı, sadece üstünde amblemi olan bir çanta değil, grafik tasarımcının elinden çıkmış, özel bir tasarım ile firmalar için çok büyük farklar yaratmaktadır. En etkili reklam yöntemi olan karton çantalarda, tasarımlarda ve baskıda kullanılan renk ve kalite ankara ofsetin uzmanlık alanıdır. Karton çantalarda, fiyatlarımızı ve tasarımlarımızı internet sitemizden inceleyin ve bize online sınırsız adet ve renkte, karton çanta siparişi verebileceğinizi unutmayın.

Karton Çanta - Karton Çanta Fiyatları - Ucuz - Karton Çanta Basımı - Karton Çanta Tasarımı - Karton Çanta Örnekleri - Karton Çanta Baskı Fiyatı

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
Ankara Matbaa © 2018
www.ankaramatbaaankara.com