Ankara Matbaa

kağıt üzerine baskılı tüm ofset baskı matbaa ve promosyon ürünlerinin imalatını yapan, bloknot, Küp Bloknot, katalog, Dergi Basımı konusunda uzmanlaşmıs, son yılların önde gelen ofset matbaa & reklam ajans firmasıdır. ankara Ofset ve Matbaa yüksek teknojili ofset baskı öncesi ve ofset baskı sonrası makine ve ekipman donamına sahiptir. Matbaa üretiminde ankara Ofset Matbaada;

Katalog, El İlanları, El Broşürleri, Broşür, Kartvizit, Karton Çanta, Bloknot, Küp Bloknot, Cepli Dosya, Dergi Basımı malzemelerinin basımı yapılmaktadır.

Tasarımlarını profesyonel grafik tasarım ekibinin hizmetleriyle siz müşterilerimize kalite hizmet sunmak amacıyla her geçen gün ankara ofset ve ankara matbaa olarak sizlere en iyi en hızlı ve en kaliteli ofset baskı ve matbaa hizmetleri sunmaktayız.

Modern ankara matbaacılık anlayışı ile tanışın...

2018 Güncel Matbaa Fiyatlarımızı İncelediniz mi ?

Ankara Matbaa Matbaacılıkta lider olma yolunda emin Adımlarla.Ankara Matbaa Türkiyenin Toplu Üretim Merkezi ankara Ofset Matbaa da matbaa Fiyatları ve İhtiyaçlarınızı bulmak çok kolay, ihtiyacınız olan tüm matbaa ürünlerini web sitemizden sol tarafında bulunan Ürün gruplarımız bölümünden ayrıntılarıyla inceleyebilir ve mail veya Tel: ... .. ... .. telefonla irtibat kurarak sipariş verebilirsiniz.

ankara ofset
 

Ankara Ofset ve Matbaacılık - Matbaa Fiyatlarımızı İncelediniz mi ?

matbaa

Matbaa - Ofset - Katalog - El İlanları - Broşür - Kartvizit - Karton Çanta - Bloknot - Cepli Dosya

matbaa

matbaa

Matbaa ve ofset sektöründe Ankara ofset matbaacılık

Ankara matbaa olarak, matbaa ve promosyon hizmetlerimiz ile yaklaşık 15 yıldır hizmetinizdeyiz. Matbaa işine ilk başladığımız dönemlerde 1-2 müşterimiz varken, bu gün arkamızda kalabalık müşteri portföyü, geniş ürün yelpazemiz, gelişen matbaa ve baskı kalitemiz ile hizmet veriyoruz. Matbaa sektörü, geniş bir ürün ve hizmet grubuna hitap eden bir sektördür. Gelişen teknoloji sayesinde baskı makinelerinde ve tekniklerindeki tüm yenilikler takip edilerek, çağa aya uydurmak ve kendini güncellemek, üretici matbaa firmaları için en doğru hizmet şeklidir. Ankara matbaa ofset olarak bu gelişimin içinde, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli matbaa ve baskı hizmeti vermek için çalışıyoruz. Ofset baskı, dijital baskı, serigrafi ve tampon baskı gibi teknikler ile doğru baskı yöntemlerini, doğru ve sorunsuz basarak sağlıklı ürünler ortaya çıkarıyoruz. Bu nokta, bir matbaa için tecrübesinin sağladığı yerdir.

Neden Ankara matbaa?

ankara ofset, piyasada standart ürünler çıkaran matbaalardan değildir. Müşteri ne istiyorsa ve ne düşünüyorsa, beklentisini en iyi şekilde değerlendirerek çalışıyoruz. Üretim gücümüzü, hızımızı ve baskı kalitemizi, uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Yeniliklere açık, bilgili baskı ustaları ve profesyonel çözüm getiren personelimiz ile siparişten sevkiyata kadar, matbaa sektöründe farkındalık yaratıyoruz. Ankara matbaa ofset, tasarım ve baskı alanında üst düzey hizmet veren, ürün tasarlayan, çözümler üreten, baskı süreçlerinde iyi organize olan ve süreçleri disiplin ile yöneten bir matbaa firmasıdır. Ankara matbaa matbaa, firmalara kurumsal baskı çalışmalarında, antetli kağıt, zarf, kartvizit, cepli sunum dosyası, karton çanta, bloknot, küp bloknot, afiş, sticker, katalog, poster, insert, el ilanı, broşür, mouse pad, bardak altlığı, magnet, oto kokusu baskılarında ürettiği çözüm ve tasarımlarla, kullanıcı ihtiyaçlarına çağdaş baskı çözümleri ile programlanan zaman ve bütçe içinde tamamlanmasını sağlar. Baskılı ürünlerde fonksiyonellik, çağdaş formlar ve kurumsal kimliğin baskılı ürünlere entegre olması için, baskının her aşamasını bağımsız değerlendirerek disiplinli çalışır. Çağdaş tasarımı çağdaş matbaacılık anlayışı ile birleştirerek, modern kimlikte baskılı ürünler ortaya çıkarır. Ankara matbaa, müşterilerinin baskı ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamaktadır. ankara ofset matbaa, üretici firma olmasının verdiği güç ile taahhütlerini zamanında ve eksiksiz teslim etmekte, matbaa bilgisi nedeni ile de üretim esnasında israfı ortadan kaldırmakta, yapılan işleri noksansız, en kısa zamanda düşük maliyet ve kalite anlayışı ile yapmaktadır. Kaliteyi her zaman üst seviyede tutarak, her aşamada rekabet gücü yüksek aranılan baskılı matbaa ürünleri sunmak, personel eğitimi ve ekip ruhunu geliştirerek, çağa ayak uydurarak çevreye saygılı dürüst bir matbaa hizmeti vermektedir.

İnternet sitemizden veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, antetli kağıt, kartvizit, şeffaf kartvizit, zarf, sunum dosyaları, cepli dosyalar, karton çanta, katalog, insert, poster, afiş, broşür, bloknot, küp bloknot, mouse pad, oto kokusu, magnet, bardak altlığı, klasör, ajanda ve takvim baskılarında ankara ofset matbaa’ya sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz adette ve renkteki taleplerinize, üretici firma olma nedeni ile uygun fiyatlarımız, kaliteli baskımız ile hizmet sunmaktayız. Siz hayal edin biz yapalım. Ankara matbaa ofset matbaa.

MATBAA VE OFSET MATBAA FİYATLARI ?
Ankara matbaa ofset ve matbaa sektöründe modern kalite anlayışı ile birlikte en ucuz matbaa fiyatları sizlere sunuyor. Sitemizde olan Matbaa Fiyatlarımız 2018 matbaa fiyatları olarak günceldir.

matbaa Matbaa Fiyatları matbaa Ofset Matbaa Fiyatları
matbaa Katalog Fiyatları matbaa El İlanları ve Broşür Fiyatları
matbaa Kartvizit Fiyatları matbaa Karton Çanta Fiyatları
matbaa Bloknot ve Küp Bloknot matbaa Cepli Dosya Fiyatları
matbaa Afiş Fiyatları matbaa Sticker ( Çıkartma Etiket )
matbaa Web Tasarım matbaa Plastik Kartvizit ve Şeffaf Kartvizit


ANKARA OFSET MATBAACILIKTA LİDER OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLAR ..

Matbaa ve ofset baskıda ilk akla gelen isim olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Başarımızı sağlayan kaliteli işlerimiz ve zaman faktörünü iyi kullanma olarak görüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli..

OFSET MATBAA ?
Grafik tasarım ve sanatsal aşamalar bittiği zaman ofset matbaa yoğunluğu ofset baskı üzerindedir. Firmamız sadece Grafik tasarım hizmetleri vermemektedir, sırasıyla Ofset baskılar, Digital baskı, Serigrafi Baskı son teknoloji ve modern teknikler kullanılmaktadır. Sağlıklı bir proje için doğru ofset baskı firmasının önemi açık ortadadır. Firmamız tüm bu aşamaları kendi ofset matbaa tesislerinde yürütmektedir. Grafik tasarım aşaması olsun, ofset matbaa baskı teknikleri açısından tecrübesiyle Türkiyenin matbaa sektöründe lider firmasıdır.

OFSET MATBAA VE GRAFİK TASARIM ?
Grafik tasarımları bizim ya da sizin tarafınızdan hazırlanmış adeti yüksek trajlı işlerinizi doğru renk ve gerçek kaliteli renklerle Profesyonel kadromuzla ofset baskı yapıyoruz. Logo, Kurumsal kimlik, Afişler, Antetli kağıt, Bardak altlığı, Bloknot, Küp Bloknot, Cepli dosya, Etiket, El ilanı, Broşür, Kartvizit, Katalog, İnsert, Magnet, Mause pad, Oto kokusu,Karton çanta, Plastik kartvizit, Şeffaf kartvizit, Zarf, Ajanda, Takvim Grafik Tasarım ile ilgili tüm hizmetleri profosyonel Grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

BloknotEl İlanı

 

Katalog Fiyatlarımız için tıklayınız.Plastik Şeffaf Kart

Ankara matbaa bir çok reklam ajansı ve matbaacılara üretim yapmaktadır. Ofset matbaa ürün grubumuzda kartvizit, katalog, el ilanı, broşür, karton çanta, bloknot, küp bloknot, cepli dosya, afiş üretimleri yapılmaktadır. ankara Ofset Matbaa uygun matbaa fiyatlarla üretici firma avantajlarını yakalayabilceğiniz gibi Profosyonel Grafik departmanımızdan grafik tasarım hizmetide alabilirsiniz. Ofset Matbaa sektöründeki matbaa fiyatları ve aklınızdaki tüm sorular için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ankara matbaa Matbaa Türkiyenin Lider Matbaa Üretim Merkezi


Ofset Matbaa - Dijital Matbaacılık

Ankara matbaa hizmetleri geniş ürün yelpazisi ile sizlere Matbaa, Ofset Baskı, El ilanları, Broşür, Cepli Dosya, Katalog, Bloknot gibi bir çok konuda Ankara Matbaa olarak Online Matbaa hizmetleri sunmaktadır. Ürün yelpazemiz sürekli olarak artması ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda dijital matbaa ve Dijtal Baskı hizmetleride vermekteyiz.

Ofset Matbaa ve Promosyon Hizmetleri

Firmamız Matbaa ve Promosyon hizmetleri sektöründe geniş ürün yelpazesine sahip olabilmek için ofset matbaa ürünlerinin yanında web sitemizden promosyon ürünlerin bilgilerine ulaşabilmektedir. ankara Ofset Matbaa olarak amacımız müşterilerimize tek çatı altında ofset baskının en kaliteli halini sunabilmek için 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 yılları ankara Ofset Matbaa ve Ofset Baskı konusunda gücünü ve kalitesini perçinlediği, müşterilerine hep daha iyiyi sunmak için kendini geliştirdiği, yenilediği yıllar olarak matbaa sektöründe önemli bir yer aldı. 2014 yılında ise Türkiyenin matbaacılık konusunda toplu üretim merkezi olarak hayatını sürdürmektedir.

Kurumsal firmalar neden ofset basım evleri ile çalışmalıdır?

Bir ürünü veya hizmeti pazarlayan firmalara, kurumsal firma diyoruz.  Kurumsal firmaların bizlere ulaşıp, ürün veya hizmetlerini pazarlaması yaptıkları reklam, promosyon gibi metotlar ile olmaktadır. Firmalar yüksek bütçeler hazırlayarak, araştırarak ve ofset basım evi ile çalışarak bu tanıtım işlerini yapmak zorundadırlar.

Bir firmanın kurumsal kimliği dediğimiz kartvizit, antetli kağıt, dosyalar, broşürler, kataloglar,  promosyon ürünleri olan takvim ve ajanda gibi ürünleri, kaliteli ofset basım evinde bastırması onun profesyonelliğidir. Çoğu firmanın kataloğu, çalışma hayatımızda elimize geçmektedir. Bazılarını hiç incelemeden bir kenara koyar, bazılarını da masamızın üstünde başucu kitabı yaparız. Bunun nedeni, kataloğun verdiği mesajın görselliğidir. Görsel olarak bir katalogda olan resimlerden ve metinlerden bilgi almak, bu bilgiyi alırken sıkılmamak çok önemlidir. Renklerin, resimlerin ve baskıda netliğin tam olması, metinlerin vereceği mesajı tam vermesi bir kataloğun en önemli noktasıdır. Kaliteli basılan bir materyal her zaman baskı kalitesi, parlaklığı ve orijinal tasarımı ile dikkat çekmelidir. Promosyon olarak dağıtılacak ürünlerin basımında kullanılacak hassas uygulamalar, ancak işinde iyi olan ofset basım evleri sayesinde olmaktadır. Çünkü ofset basım evi merkezi, sizi yönlendirmeli ve tecrübelerinden faydalanmanızı sağlamalıdır. Bunu yaparken de kendi estetik ve görsel zevkinin gelişmiş olması gereklidir. Gelişmiş bir zevk sahibi olan ofset basım evi, sizin kurumsal kimliğinizi halkla buluşturabilmektedir. Bu nedenle kurumsal firma zevk, tasarım ve baskı kalitesi olarak çalıştığı ofset basım evi ile sürekli çalışmalıdır. Çünkü sizi tanıyan, tarzınızı bilen ve sizinle ortak çözümler yaratan basım evi, çözüm ortağınız ve partnerinizdir. Gereksinimlerinizi, piyasa için gerekli olan acil ihtiyaçlarınızı bilir ve oldukça hızlı hareket eder. İş hayatının getirdiği rekabet koşulları, kurumsal firmalarda sıkıntılı süreçler ortaya çıkarmaktadır. Bu süreçlerde, çözüm ortağınız olan ofset basım evi ile ortak çalışarak, orijinal ve etkili reklam kampanyaları yapabilirsiniz. Unutmayın, kaliteli bir baskılı materyal ve kaliteli bir ofset basım evi ile çalışmak,  sizin firma gücünüzü göstermektedir.

ankara ofset olarak biz, sürekli ve aralık vermeden çalıştığımız partnerlerimiz ile birlikte büyümekteyiz.

Tüm matbaacılık ürünlerini ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunan ankara Ofset'te dergi basım fiyat örneği olarak verilebilecek olan bir ürününü incelemek gerekirse; piyasada birbirinden farklı çeşitleri olan ve çoğu kişinin merak ettiği konularda en çok bilgi aldığı basılı ürünlerden olan dergilerin basımı, ankara Ofset'te farklı fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Kapak için ve diğer sayfalar için kullanılacak olan sayfa çeşidi, gramajı; cilt ve dikişler, basılacak adet sayısı gibi özellikler ile ekstra istenebilecek özellikler dergi fiyatları belirlemekte rol oynar. ankara Ofset; A4 dergi baskılarında, kapakta mat veya parlak selefon kullanımı,. Tüm dergi basımlarında iç sayfalar 115 gr kuşe, kapak 300 gr kuşedir

32 sayfa, 40 sayfa, 48 sayfa, 56 sayfa, 64 sayfa, 72 sayfa gibi dergi fiyatları ve sahip oldukları özelliklerden oluşan bilgileri de, ankara Ofset'in web sitesinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Dergi basımı için verilen Dergi fiyatları web sitede güncel olarak tutulmakta olup, ekstra olarak dergi basım tasarım ücretleri artı bir fiyata tabi tutulur. Dergi tasarım ücretlerinde sayfa başı 30 TL+KDV uygulanmaktadır. Buna istinaden dergi tasarımı hazır olarak gelirse tasarım ücreti almayan firma; dergi kapaklarda lak için 1000 adette 150 TL+KDV fiyat seçeneği sunmaktadır.

ankara Ofset, dergi fiyatları ve kalitesinde en iyi fiyat imkanları sunan bir firmadır. Fiyatlar ajanslar ve matbaacılar için özel fiyatlar olup, web sitede yer almayan ebatlarda dergi basımı yaptırmak isteyenler için bazı sipariş bilgileri ile birlikte firma ile iletişime geçmek mümkündür. İstenen bu sipariş bilgileri; dergi ebadı ve adeti, derginin kaç sayfa olacağı, kağıtların gramajı, ciltleme şekilleri ve dergi kapaklarındaki laminasyonlardır.

 

Ankara Matbaa 

Ankara matbaa firmaları olarak kurumsal ya da bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik işleri kaliteli ve ekonomik şekilde zamanında teslim etmekteyiz.

Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan matbaacılık sektörüne girdiği günden bu yana tecrübesini gün ve gün değişen teknolojiler ile harmanlayarak müşterilerine kusursuz bir şekilde sunmaktadır. Ekibimizle beraber sahibi olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi kurumsal ya da bireysel müşterilerimize kusursuzca sunuyoruz.

Diğer matbaa firmalarından farkımız sadece alım ve satım bir firma olmakla bağlı kalmayıp, müşterilerimizin İnternet üzerinden tasarladıkları ya da önceden tasarladıkları fatura baskı tasarımlarını yüksek kapasiteye sahip ve en son teknolojilerle donatılmış fabrikamızda üretmektir. Gerek üretim kalitesi olsun, gerek müşteri memnuniyeti olsun, gerekse de sipariş verme ve sipariş takibi kolaylığı profesyonel alt yapı olsun tüm hizmetlere oldukça öze gösteren matbaa firmamız sahip olduğu tüm sorumluluklarını rahatlıkla yerine getirmekte ve siz değerli müşterilerimize uygun uygun değer düzeyde de hizmet vermektedir.

Ankara Matbaacılar Neler Yapar?

Ankara matbaacılığı olarak katalogdan kartvizite, el ilanından imsakiye’ye, Amerikan servisinden el broşürüne kadar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Alanında uzman yazılım ekibimiz, operasyon ekibimiz, çağrı merkezi ekibimiz, grafik tasarımı ekibimiz ve baskı öncesi ve baskı sonrası işlerle ilgilenen ekipten oluşan ankara matbaacıları olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmetleri hızlı bir şekilde sunabilmek için çalışıyoruz.

Günümüzün teknolojisinin en başında yer alan İnternet teknolojisi gerek dijital ortamda, gerek sosyal medya ortamında büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan iletişim aracı olarak yer almıştır. İnternet teknolojisini göz önünde bulundurarak hizmet veren matbaa,mız Ankara Pazar hacmini zirvede tutmaktadır. Ayrıca yurt içi, yurt dışı ve yerel pazara kadar hızlı bir şekilde ulaşarak, küçük işletmelere avantaj sağlayıp, büyük işletmelere ise arzu ettikleri tanıtım ve arayışlarına en hızlı şekilde cevap vermek ve 0 yerli yatırım ile Ankara piyasası ile iç içe çalışmaktayız. Bu yolda verdiğimiz mücadeleye sağlayacağımız katkı, gelişen teknolojini getirdiği ihtiyaçlara uzak kalmadan yaşamınıza da imkân verecektir.

Matbaa Baskı Hizmet Akışımız Ve Garantimiz

Ankara matbaa firmamız olarak yapılacak tasarımda isim, adres, logo ve e-mail gibi bulunmasını istediğiniz tüm bilgiler e-mail yolu ile firmamıza göndermeniz gerekiyor. Sizin için birkaç tane tasarım hazırlayıp seçim yapmanız için size gönderiyoruz. Beğendiğiniz tasarımı onaylıyor veya düzeltmeler istediğiniz işlere düzeltme talep ederek tekrar firmamıza gönderiyorsunuz. Beğendiğiniz ve onayladığınız işlerin ödemesini yapabiliyorsunuz

Ödemeden sonrası yapılacak diğer işler İnternet üzerinden kısa zamanda uzman ekibimiz tarafından işinizin türüne göre web sitemiz üzerinden belirttiğimiz süre içinde basılıp hazır hale getirilerek, kargo ile adresinize teslim ediliyor. ankara matbaa ulus genel iş akışımız bu şekildedir. Ayrıca firmamızda E-mail yazışmaları yerine MSN üzerinden karşılıklı yazışarak, tasarım yaptırmak ya da ofisimize gelerek, yüz yüze de hazırlayabiliyoruz.

Ankara da Matbaa Müşterilerimizin Sorumlulukları

Ankara Matbaa firmamıza yaptırdığınız işte yer alan bilgilerin doğruluğundan tamamen siz sorumlusunuz. Bu yüzden verdiğiniz bilgilere dikkat etmeniz gerekiyor. Örneğin; telefon numaralarınızı verdiniz, fakat tasarım oluştururken yanlışlık oldu. Telefon numarasının doğruluğunu bilmediğimiz için tasarım yaparken yanlış olduğunu fark edemeyiz.

Bu sebepten dolayı yaptığımız tasarımları basmadan önce o onayınıza sunmaktayız. Burada size düşen sorumluluk, bütün bilgileri onaylamadan önce dikkatlice okumanız ve kontrol etmenizdir. iskitler matbaacılar müşteri onayı alıp tasarımı yaptıktan sonra içerik ile ilgili hiçbir sorumluluğu kabul etmez ve düzeltemez.

Yeniden bastırmak içinde r tekrar ücret ödemeniz gerekir. Ayrıca bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme değişikliğinden dolayı oluşabilecek kusurlarda da sorumluluk kabul etmeyiz. Müşteri tarafından gönderilen dosyanın baskıya uygun şekilde hazırlanması ve CMYK renk formatında hazırlanması ve uygun grafik dosya formatında kaydedilmesi ankara altındağ matbaa firmasın sorumluluğu dışındadır. Ayrıca müşterilerimiz tarafından tarafımıza İnternet üzerinden gönderilen dosyaların müşteriye ait olduğunu kabul ederek, müşterilerin isteği doğrultusuna baskıda kullanılmasını sağlamaktayız.

Ankara daki büyük matbaalar ahlak kurallarına aykırı müstehcen kabul etmemektedir. Firmamızın bilmediği yasa dışı isim, malzeme ya da amblem malzeme kullanımından verilen cezalar iş gönderen kişi ve kişilere aittir. Basılan iş ve tasarımların içeriğinden dolayı hiçbir şekilde matbaa ankara ostim tutulamaz. Aynı zamanda uygun görmediğimiz işleri de basmama hakkına sahibiz ve bu hakkı saklı tutmaktayız.

 Neden Ankara Matbaa Firmamız

 Ankara ucuz matbaa büyük ya da küçük şirketleri bir çatı altında toplayarak daha hızlı sonuçlara ulaştırmaktadır.

1.Tüm şirket ve esnafları yüksek reklam giderlerinden kurtarıyoruz.

2.kazım karabekir matbaasayesinde küçük şirketler büyük şirketler tarafından hayalet olarak görülmekten kurtulur.

3 Kurumsal firmaların eleman ihtiyaçlarını direk olarak duyuruyoruz.

 
Ankara Matbaa

Teknolojinin en hızlı ilerlediği meslek dallarından biridir matbaa sektörü. Daha dün gibi hafızalarımızda, kurşun harflerle yapılan matbaacılık. Bilgisayar ve teknolojisinin yaygınlaşmasıyla matbaa sektörüde kendi çapında evrim geçirdi. Eski kurşun harfler yerini bilgisayarların klavyelerine bıraktı. Teknolojinin son sürat durmaksızın ilerlediği matbaa sektörü, yeni nesil makine parkuru ve gereksimlerini mecburi kılmıştır. Bizler Ankara Matbaaolarak çağın ve teknolojinin gerisinde değil önünde yer almayı kendimize hedef yapmış zanaatkarlarız. Farklı meslek dallarındaki müşterilerimizin baskı ihtiyaçlarını, yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile harmanlayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşimizin imalat olması bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir.  Ankara Matbaa'yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğin çözümcü kişiliği olduğuna inanıyoruz.

 

Katalog Baskı

  • Ankara Matbaa'da Katalog Baskı Rekabetçi günümüz dünyasında, rakiplerimizden bir adım önde olmak hepimizin ortak arzusudur. Bizler Ankara matbaa, katalog baskılarında yüksek kalite ve göz alıcı parlak renklerde katalog basımınızı hızlı, kaliteli ve mümkün olduğu kadar uygun fiyata yapmaktayız. Konusunda uzman personelimiz, dünya standartlarında makina teknolojisi, yılların verdiği tecrübe sayesinde en doğru ve etkin çözümlerle katalogunuza hayat veriyoruz. Baskısını yaptığımız her katalogda hedefimiz bir önceki kataloğunuzdan daha iyi, kaliteli ve anlaşılır bir ürün ortaya koymaktır. Sizlerde kurumsal kimliğinizi bir üst seviyeye çıkartmak için Ankara Matbaa'yı tercih edebilirsiniz. Katalog tasarımını kendiniz yapmayı düşünüyorsanız, grafiker arkadaşlarımızdan mutlaka ön bilgi talep ediniz. Edineceğiniz bu ön bilgi size zaman ve bilgi katacağından basımı yapılacak kataloğada kalite katacaktır. Baskısı bitmiş katalog eğitim verilmiş bir elaman gibi olmalıdır. Bilgiler, görseller düzenli, gözü yormamalı ve kafa karıştırmamalıdır.

 

DAVETİYE

Ankara Matbaa sizlere en iyi hizmeti verme yolunda emin adımlarla ilerlerken şimdide davetiye sayfasını hizmetinize açtık. Bu sayfada online olarak davetiyelerinizi seçebilir kolaylıkla sipariş edip kapınıza kadar gelmesini sağlayarak sizlere zaman kazandırabiliriz.

Fatura basımı yeni tüzüğe göre bir takım değişiklikler var buna göre Limited anonim ve komandit şirketleri fatura basımı yaptıracağı zaman şirketin web sitesi imza sirküleri tahakkuk fişi şirketin sermayesi (mersis) no sunu anlaşmalı matbaaya sunmaları gerekmektedir şahıs firmaları için bir değişiklik yoktur yine eski sistem fatura basımı yapılmaktadır. Zirve ofsette yapılan işler fatura basımı fatura basımı fiyatlandırması irsaliye basımı irsaliyeli fatura basımı taşıma irsaliyesi basımı tahsilat makbuzu basımı gider pusulası basımı dernek makbuzları A4 faturalar A5 faturalar sürekli form faturalar basılır.

Fatura Basımı Siparişi Esnasında İstenecek Belgeler

  • Vergi Levhası Fotokopisi
  • İmza Sirküleri Fotokopisi
  • İmzaya Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi
  • Son aya ait K.D.V. Beyanname Tahakkuk Fotokopisi
  • Yeni açılışlarda Yoklama Tutanağı Fotokopisi

Davetiye bayrak

 

Etiketler

Ankara Matbaa Matbaa Ankara Matbaa Ankarada Matbaa Matbaacı Matbaacılar Ankara Matbaaları Ankara Matbaa Matba Matbaa Ankara Fiyat Fiyatları Fiyatı Ücret Ücreti Ücretleri Ne kadar Matbaa firmaları Matbaa Şirketi Broşür El İlanı Kartvizit Ucuz Matbaa baskı baskıcı baskısı matbaaları katalog baskı basan basanlar basımı A5 A4 A3 dosya klasör cepli dosya antetli kağıt zarf kağıt kuşe fatura sevk irsaliyesi sipariş fişi sıvama kitap baskı dergi baskı reklam reklamcı El Broşürüsokak broşürüapartman broşürü matbaa baskıslip fatura      

 

 

Etiket Bulutu: matbaa, ankara matbaa, matbaa ankara, ankarada matbaa,etiket, etiket fiyatı
Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
ankara matbaa © 2018
www.ankaramatbaaankara.com