Kuşe Çıkarma Etiket Üretiminde ve Etiket Tasarımı
Etiket ürünlerin vitrinidir. Etiket detaylı olarak grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan çalışmalar tanıtımın en üst düzeyde yapılma biçimidir etiket. Etiket, kaliteli malzeme, ebatlandırılması, Grafik tasarım, matbaa ofset baskı, Etiket kesimi, ambalaj paketlendirme aşamalarından oluşur. Çıkarma etiket öncelilkle ofset baskı makinelerine uygun şekilde ebatlara bölünür. Etiket kontrolden geçtikten sonra baskı aşamasına ve daha sonra paketleme aşamasına geçilir.

2018 Güncel Etiket Fiyatlarımızı ve Etiket Örneklerimizi İncelediniz mi ?


 

Etiket fiyatlarımızı incelediniz mi?

matbaa

Çıkartma etiket üretim süremiz 5 iş günüdür. Fiyatlarımıza Tasarım ve KDV dahil değildir.

matbaa

 

çıkartma etiketi çıkartma etiket
Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 14 cm x 20 cm
çıkartma etiketi
çıkartma etiket a5
Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 20 cm x 29 cm
çıkartma etiketi
cikartma-etiket-a4

 

Sticker, etiket  basımı, Kuşe Çıkartma

Etiket, bir ürünün üretildiği tarih ile bilgilerinden, ürünün hangi firmaya ait olduğuna kadar üzerinde firma iletişim bilgilerinin olduğu veya sadece reklam olan, kendinden yapışkanlı baskılı materyallerdir. Kendi içinde kapatıcı, barkodlu, fiyat etiketi, şeffaf ve içten yapışmalı olarak çok fazla çeşidi vardır.

Etiket ve çıkartma, firmaların aynı zamanda reklamını yapmakta olduğundan tüketiciye kalite duygusu veren olgulardan biridir. Tüketici nezdinde başarılı reklam kampanyalarında en önemli baskılı materyallerdir. Etiketler, yapışkanlı ve yapışkansız olarak iki şekilde basılmaktadırlar. Yapışkanlı etiketler, kuşe kağıttan veya 1.hamur kağıttan serigraf baskılı veya ofset baskılı olarak baslımaktadır. Damla etiketler, yani yapışkansız etiketler, tekstilde kıyafetlerin üstüne veya bir zemine yapışkanla tutturularak kullanılan etiketlerdir. Kağıt etiketler, dış ortamda kullanılması tavsiye edilen etiketler değildir. İç mekanlarda ve güneş almayan yerlerde kullanılmaktadır. Genelde kuşe kağıt kullanılarak baskı yapılmaktadır. Fazla adet olduğundan ve toplu olarak basıldığından, maliyetleri daha düşüktür. Genelde 4 renk baskı ve selefon uygulanabilmektedir. Serigraf baskılı etiketler; Dış ortamlarda mümkün olduğunca kullanım imkanı vermektedir. Tek renk ve 4 renk olarak baskı yapılabilmektedir. Damla etiketler, Baskı yapıldıktan sonra, şeffaf kimyasal bir madde ile damla şekli verilmektedir. Tüm ortam şartlarına dayanıklı olan damla etiketler her yerde kullanılmaktadır. CD etiketleri, Grafik tasarım isteyen bu etiket basımında, tasarıma karar verildikten sonra, ofset baskı ve özel bıçakla kesim işlemi yapılmaktadır. Etiketler CD’lerin üzerine yapıştırılarak kullanılır. İstediğiniz her şekilde kare ve dikdörtgen, oval ve yuvarlak kesimli etiket baskısı yapılabilmektedir. Etiketler iç ortam ve dış ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Adet sınırlaması yoktur, hatta ne kadar fazla adet basılırsa o oranda maliyetleri düşmektedir. Tüm etiket baskıları dört renk yapılabilmektedir. Genelde kuşe kağıt kullanılmaktadır.  Kağıt etiketlerde kullanılan kuşe, genelde 90 gr parlak kuşe veya karton kağıtlardan imal edilmektedir. Karton etiketlerde gofre, selefon ve yaldız baskı yapılabilmektedir. Etiket baskıları öncelikle grafik tasarımı aşamasında tasarımları yapılır ve bilgisayar üzerinde ebatlandırmaları gerçekleştirilir. Bu işlemden sonra, kağıda karar verilerek ofset baskı yapılır. Etiket basıldıktan sonra ebatlara bölünür ve paketleme yapılır.

Ankara ofset olarak, fotoğraf kalitesinde olan baskımız ve son derece hassas milimetrik kesim imkanlarımızla etiket baskılarında, üretici firma olarak hizmet vermekteyiz. Bu nedenle istediğiniz adette ve renkte etiket baskısını, piyasanın en uygun fiyatları ile size sunuyoruz.

Etiket - Sticker - Etiket Tasarımı - Etiket Basımı - Etiket Fiyatları- Sticker Baskısı - Etiket Basım Fiyat- Etiket Örnekleri - Etiket Baskısı - Etiket Fiyatı

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
ankara ve Matbaa © 2018
www.ankaramatbaaankara.com