Bardak altlığı

matbaa

Bardak altlığı üretim süremiz 12 iş günüdür. Fiyatlarımıza Tasarım ve KDV dahil değildir.

matbaa

Bardak Altlığı ürünü promosyon grubunda en ekonomik ve etkili bir ürün grubudur. ürün grubudur diyoruz çünkü kendi içinde bir çok çeşit bulunmaktadır. başlıca promosyon ürünü olan bardak altlığı çeşitleri kauçuk bardak altlığı, karton bardak altı, plastik bardak altlığı, mantar bardak altlığı, kağıt bardak altlığı ve deri bardak altlığı olarak bir çok çeşit firmamız tarafından imalatı yapılmaktadır

 

pvc bardak altligi

profesyonel grafik ekibi

 
size özel tasarım hazırlasın
Pvc  bardak altlıklarıyla

reklamlarınıza prestij kazandırın...


İster çalışmayı hazır gönderin, isterseniz 
 
profesyonel grafik ekibi
 
size özel tasarım hazırlasın...
 
 
Farklı adetler için lütfen iletişime geçiniz.

 

Bardak altlığı baskı - Bardak Altlığı Üretimi

Bardakların altına koyulan, sıcak ve soğuktan masaları sehpaları koruyan baskılı malzemelere bardak altlığı diyoruz. Bardak altlığı, sürekli olarak masaların üstünde durduğundan etkili bir reklam aracıdır. Üstüne basılan logonuz veya iş alanınız, telefonlarınız sürekli olarak göz önündedir. Kullanımı çok yaygın olan bu baskılı ürünleri üreten firma sayısı çok değildir. Genelde, reklam ajanslarının ağırlık ile teklif verdiği bu sektörde, Ankara ofset üretici firmadır.

Her baskılı üründe olduğu gibi, bardak altlıkları da belirli kriterler içermektedir. Sağlık açısından üretilen ana hammaddenin kalitesi, yapılan baskının netliği ve tasarımı çok önemlidir. Genelde, matbaalarda bardak altlığı üretmek için gerekli olan makineler, Ofset baskı makinesi, Şase, Giotin, Kesme makinesi, Sıvama makinesi, PVC kalıp makinesi ve Pres’tir. Genelde, karton bardak altlığı, PVC bardak altlığı ve frekanslı bardak altlığı olarak basılır. Karton bardak altlarında, genelde iki yüze de baskı yapılır, araya mukavemetin sağlanması için karton konulur, sıvanır ve kesilir. PVC bardak altlığında tek yüze baskı yapılır, kauçuk malzeme ile alt taraf kapatılıp, PVC kaplanarak kesilir. Çift taraflı baskılı karton bardak altlarında genelde, iç malzeme 3 mm karton, kağıt olarak kalın kuşe veya benzeri kağıtlar ( tercihe bağlıdır ), 4 renk baskı veya ekstra renk ve iki yüzeyde mat selefon kaplama kullanılmaktadır. İç yüzey karton olduğundan mukavemetlidir. Alt zemini mantar olan bardak altlarında, yüzeylerde kaymama özelliği yüksektir ve sudan az etkilenmektedir. Alt kısımda 3mm mantar, kağıt seçiminde mat kuşe veya benzeri kalın kağıt, 4 renk baskı veya ekstra renk, üst yüzey mat selefon koruyucu kaplamalı imal edilmektedir. Bu bardak altlıkları tek yüz baskılıdır. Nova malzemeli bardak altlıklarında, alt malzeme 3 mm Novadır. Nova, düz ve cam yüzeylerde tutunabilme özelliği en fazla olan malzemedir. Rengi siyah ve parlaktır. Tek yüzey baskılı ve üst yüzey kalın kuşe kağıtlı ve selefon kaplıdır. Nova’nın desenli modelleri de vardır. Frekanslı bardak altlıklarında, tek fark pres ile kenarların kapalı olmasıdır.  Bu sayede kenarlar açılmaz ve uzun süre bozulmadan kullanılır. Alt malzeme 1,2 mm nova, üst kısımda kağıt ve 4 renk baskı kullanılmaktadır. Bardak altlıkları genelde 9 x 9 olarak imal edilmektedir. Fakat yapılan grafik tasarım ile farklı ebat ve modellerde de yapılabilmektedir. Baskıda önemli olan şey, sizin logonuzun veya yaptığınız işin net bir şekilde okunması ve algılanmasıdır. Bu nedenle de çok renkli ve dikkat çekici olan modeller tercih edilmektedir. Kare ve yuvarlak kesimli olan bardak altları standarttır, geri kalan kesimler özel kesime girmektedir.

Çalışılacak olan firmanın bardak altlığı konusunda uzman olması ve grafikerin gözün algıladığı şekilde dizayn hazırlaması, kaliteli bir baskı yapılması bardak altlığında kaliteyi oluşturmaktadır. Ankara ofset olarak, bardak altlığı konusunda üretici firma olmamızın verdiği güç ve uygun fiyatlarımız, kaliteli baskımız ile hizmetinizdeyiz.

Bardak Altlığı - Bardak Altlık Genel Özellikleri ;
- Bardak altlığı kullanılan malzeme 3mm Karton
- Bardak altlığı Kağıt cinsi 270gr Mat Kuşe
- Bardak altlığı 4 Renk ofset baskı (CMYK)
- Bardak altlığı Talebe bağlı ekstra renk (Pantone) ofset baskı
- Bardak altlığı Çift üst yüzey mat laminasyon

MANTAR BARDAK ALTLIĞI (MANTAR BARDAK ALTLIĞI ŞUANDA STOKLARIMIZDA KALMAMIŞTIR)

Mantar Bardak altlığı Alt malzemesinin mantar olduğugundan her türlü yüzeyde tutuculuk imkanı vermektedir. Diğer bardak altlıklarına göre sudan daha az etkilenir.

Mantar Bardak Altlığı Genel Özellikleri ;
- Bardak altlığı kullanılan malzeme 3mm Mantar
- Bardak altlığı Kağıt cinsi 270gr Mat Kuşe
- Bardak altlığı 4 Renk ofset baskı (CMYK)
- Bardak altlığı Talebe bağlı ekstra renk (Pantone) ofset baskı
- Bardak altlığı Çift üst yüzey mat laminasyon

Bardak Altlığı Tasarımı - Bardak Altlığı Fiyatı - Bardak Altlığı Örnekler - Bardak Altlığı Tasarımı - Lensli Bardak Altlığı - Bardak Altlıkları Fiyatları

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
ankara matbaa © 2018
www.ankaramatbaaankara.com