Ankara Promosyon

Promosyon Promosyon Ankara

matbaa

Ajanda - Masa Saati - Takvim - Masa Takvimi - Saat, Duvar Saati - Flas Bellek - Powerbank - Anahtarlık - Bayrak - Çanta - Kalem seti matbaa

Promosyon

Ankara Promosyon Promosyon, 2008 yılında Promosyon sektöründe farklı deneyimlerin oluşturduğu bir ekip ile yola çıktı. Özellikle USB ürünleri odaklı başlayan çalışmalarımız, müşteri talepleri doğrultusunda seneler içerisinde bugünkü geniş promosyon ürün portföyüne ulaştı. Farklı sektörlerde kendilerini yıllarca geliştirmiş olan Başkent Promosyon ekibi bugün sunduğu hizmette hiç bir yenilikten geri kalmadan, müşteri tatmininden ödün vermeden, dinamizmini kaybetmeden gelişimini devam ettiriyor.


Neden Ankara Promosyon ?

Ankara Promosyon, markaların tanıtım amaçlı kullandıkları promosyon malzemeleri temini hizmetine farklı bir anlayış getiriyor. Başkent Promosyon, yıllar içerinde oluşturduğu seçkin tedarikçi portföyü ile iş ortaklarının ihtiyaçlarına sınır tanımaksızın cevap verebilme esnekliğine sahiptir.

Ankarat Promosyon, birlikte çalıştığı müşterilerinin satın alma ve pazarlama departmanları gibi hareket edip, şirket çalışanı gibi müşterileri ile mesai yapmaktadır.

Ankara Promosyon, ekibi Türkiye ve yurt dışındaki değişik alanlardaki gelişmeleri, yenilikleri ve yeni ürünleri titizlikle takip etmekte ve yenilikleri iş ortaklarının kampanyalarına göre özelleştirmektedir.

Ankara Promosyon, markaların tüketicileri ile temas ettikleri promosyon malzemeleri temini konusunda;

Yaratıcı, 
Etkin, 
Kaliteli, 
Marka Konumlandırmasına Uygun, 
Hızlı Çözümler, 
Prensipleri ile İşleyişini Planlamaktadır.

Firmamız markalar ve markalara hizmet veren ajanslarla çalışmaktadır. Müşterilerimizin vazgeçilmez stratejik ortağı olmak Başkent Promosyon için çok önemlidir. Hem “hizmet şirketi” hem de “üretici” mantığı ile çalıştığımız için istenilen çalışmaları hızlı ve ekonomik olarak temin etme konusunda iddialıyız. Başkent Promosyon, müşterilerinin başka adrese gitme ihtiyaçları yok !

Misyonumuz

Promosyon Ankara , Türkiye ve yurt dışında projelere imza atan genç bir şirkettir. 

Amacımız iş ortaklarımız ile onların ihtiyaçlarını optimum şekilde karşılamaktır.

Kendimizi güvenilir, gelişmekte olan ve güvenilir bir ortak olarak tanımlamaktayız. 

Müşterilerimizin kendi müşterileri ve toplumla ilişki içinde olabilmeleri sağlamaya yardımcı ürünler ve projeler geliştirmek.

Hem kullanışlı aynı zamanda da özel, benzeri olmayan ve maliyetine katlanılabilir ürünler sunmak.

Araştırmalar sonucu farklılaştırılmış ürün ile müşterileri buluşturmak üzerine odaklanmak.

Kalabalıkların standartlarına karşı yenilikler sunmak.

- Her hafta DHL, TNT, UPS ve THY ile yükleme yapıyoruz. Teslim sürelerimiz 11 - 15 iş günüdür. (Adede ve baskı cinsine göre bu süre değişmektedir.)

- Fiyatlarımız aynı kalitede ürün fiyatlarından ucuzdur. Çünkü biz direk ithalatçı olduğumuzdan üretimden direk size aracı firma kullanmadan satış yapıyoruz.

- Ürünlerinize üretim aşamasında, pantone renginize göre logo baskı uyguluyoruz. Bitmiş ürüne baskı yapmadığımızdan asla ürünlerimizde fiziki deformasyon olmamaktadır. 

- Seçmiş olduğunuz ürünlere bir saat içinde görsel logo çalışmanızı ücretsiz uyguluyoruz.

Hayal edin biz yapalım . . .

Ankara ve Tüm Türkiyeye Promosyon Usb bellek, Promosyon kalem, promosyon saat, promosyon defter, promosyon çanta ve tüm bu üürnler üzerine mimaki makinamız ile uv baskı konusunda hizmet vermekteyiz..

Ankara Promosyon

Promosyon Ankara  2018 Promosyon Kataloğumuz Çıkmıştır Ürünlerimizi www.ankaramatbaaankara.com Web Sitemizden veya bizleri arayarakta Ürünlerimize Ulaşa Bilirsiniz. Ticaretinde ticarette firmanın süreklilik göstermesinin oldukça zor olur bir dönemden geçtiği günümüzde firmalar kendilerini müşterilerine daha iyi anlatabilmek ve müşteri portföylerini genişletmek amacıyla çeşitli çalışmalarda bulunmak zorundadır. Bu çalışmalar içerisinde en etkileyici ve geri dönüşümü en kısa olan uygulama promosyon ürün uygulamasıdır. promosyon ürün uygulaması ile firmalar kendi isimlerinin ve firma bilgilerinin bulunduğu çeşitli ürünleri müşterilerine dağıtır. Böylece firmanın ismi müşteriler aracılığı ile müşterilerin dahi farkında olmadan pek çok kişiyi ulaşmış olur.

Etkileyici Reklam Çalışması Promosyon ürün uygulaması aslında akılda kalıcı bir reklam çalışmasıdır. Fakat bu çalışmanın doğru bir biçimde yürütülmesini firmaya katkı sağlar. Yapılan yanlış çalışmalar firmaların sadece zaman ve para kaybetmesine sebep olur. Bu noktada öncelikli Hedef kitlenin alışkanlıkları belirlenerek bu doğrultuda bir promosyon ürünü tercih edilmesi uygun olacaktır. Ayrıca promosyon ürün çalışmasında özel günlerde oldukça uygun zaman dilimleri içerisindedir.

Ankara Promosyon

Ankara promosyon ürün üzerini hizmet veren firmamız sizin istekleriniz doğrultusunda geniş bir ürün grubunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteli hizmetlerimizin yanı sıra sizin ve firmanız için en uygun ürün grubuna seçmenizde yardımcı oluyoruz. Promosyon çalışması uyguladığımız ürünler içerisinde anahtarlık, çanta, kupa, şapka, kalem ve çeşitli aksesuarlar olmak üzere farklı ürünler bulunmaktadır. Bunlar içerisinden firmanızı en iyi yansıttığını düşündüğünüz ürün seçerek Ankara promosyon çalışması yapabilirsiniz. promosyon çalışması hedef kitlenizi genişletmek ve isminizi daha fazla kişiye duyurabilmek için göz ardı edilmemesi gereken bir yöntemdir. Bilinçaltı Oluşturun Bir nevi özendirme olan promosyon ürün uygulaması müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz için onlar farklı etmeseydi bilinçaltı oluşturmaktadır. Firma isminin geçtiği ürünleri sürekli görerek isminizi bilinç altına yerleştiren kişiler ihtiyaç duyduklarında başvuracakları ilk firma siz olacaksınız. Promosyon ürün uygulaması basit bir yöntem gibi görülse de sessizce yapılan bir reklam çalışması olması sebebiyle müşteri kitlesinin artmasını sağlayacaktır. Bu durum izle otomatik olarak firmanın değer artışına zemin hazırlayacaktır. Günümüzde satış gücünü artırmak için uygulanan promosyon ürün dağıtımı pek çok firmanın başvurduğu yöntemler arasında bulunuyor.

 ankara promosyon

Ankara Promosyon

Promosyonlu ürünler de tercih edilen baskının kalitesi üzerinde de dikkatle olması gerekir. Çünkü baskı kaliteli olmazsa kısa bir süre içerisinde ürün üzerindeki bilgiler kaybolacaktır. Bu da yapılan çalışmaların olumsuz bir şekilde sonuçlanmasına sebep olabilir. Bu nedenle baskı konusunda kaliteye önem veren bir firma ile çalışmanızda yarar bulunuyor. Ankara promosyon ürünlerde firmasının yanı sıra firmanın iletişim bilgileri de eklenebilir. Böylece kişiler ihtiyaç duyduklarında iletişim bilgilerinden yararlanarak anında firmaya ulaşabilir. tüm bunların yanı sıra firma logosu da promosyon için dağıtılacak ürünler üzerine basılabilir. Bu durum ise görsel hafıza da bilinçaltı oluşturacaktır. Basit ama etkileyici bir yöntem olan promosyon ürün çalışmalarında geniş bir ürün yelpazesi ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Detaylı bilgi ve fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

EN ÇOK İNCELENENLER

 

 
Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
Ankara Matbaa ve Matbaa © 2015
www.ankaramatbaaankara.com