Masa Takvimi

Masa takvimleri diğer birçok takvim çeşidinin sağladığı özellikleri sağlamasının yanı sıra, sürekli olarak masa üzerinde bulundurulan ve üzerine notlar alınabilen bir takvim türüdür. Çeşitli tip ve formlarda tasarlanan ve basılan masa takvimleri, firmaların promosyon ve reklam çalışmalarında oldukça önemli bir yer tutuyor.

Ticari hayattaki büyük rekabetin getirdiği öne çıkma ve kendini tanıtma gibi konularda önemli bir tanıtım ve reklam aracı olan masa takvimleri, 80 gr 1. Hamur, alt kartonu Amerikan Bristol veya suni deri olarak 4 renkli olarak basılmaktadır. Sümenli masa takvimleri de 80 gr 1. Hamur kağıda ve 250 gr alt karton ve 4 renkli olarak basılmaktadır. Promosyon ve reklam aracı olarak çok tercih edilen masa takvimleri, insanlara iş hayatında oldukça kolaylık sağlayan promosyon ürünlerinin başında gelmektedir. Farklı ebatlarda ve farklı görselliklerde yapılan masa takvimlerinde, firmanın ürün ve hizmet tanıtımları oldukça rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Çok şık ve modern görünümleriyle oldukça dikkat çeken masa takvimleri, yıl boyunca masaların üzerinde belki de en çok kullanılan baskılı ürünlerden biridir. Sümenli masa takvimlerinde, suni veya gerçek deriden üretilen ek malzemeler sayesinde oldukça kaliteli ve modern tasarımlar da sunulmaktadır. Dünyanın neresine giderseniz gidin, hemen herkesin masasının üzerinde görebileceğiniz masa takvimlerini kullanarak, etkili bir reklam ve promosyon çalışması yapabilirsiniz. Günümüz dünyasında, reklamın çok önemli olduğu hepimizin malumudur. Bu nedenle, küçük ya da büyük her türlü işletmenin reklam ihtiyaçlarında önemli yeri olan takvimler, uygun fiyatları ile de oldukça rağbet görmektedir. Takvim ihtiyaçlarınızda, isterseniz firmamızın hazır olarak sunduğu standart masa takvim çeşitlerinden seçebileceğiniz gibi, size özel görsellerle özel olarak da tasarlanmaktadır. Firmanızın tanıtımında büyük katkı sağlayan masa takvimlerini kullanarak, yıl boyunca sürekli olarak göz önünde ve akılda kalabilirsiniz.

 

Masa takvimi fiyatlarımızı incelediniz mi? 2017 Masa Takvim Fiyatlarımız

matbaa

Masa takvimi üretim süremiz 11 iş günüdür. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

matbaa

masa-takvimi


masa-takvimi

masa-takvimi

Kod: 71
Masa Takvimi Haftalık Küçük Karton Kapak
Ürün Ebadı : 31 cm x 15 cm
Reklam Alanı: 31 cm x 3.5 cm
Blok Ebadı: 31 cm x 11 cm
Yapraklar: 80 g 1.Hamur / 56 Yaprak

Baskısız 5,00 TL + KDV

Masa Takvimi Küçük Termo Suni Deri Kapak
Kod: 71.01 (Taba)
Kod: 71.02 (Bordo)
Kod: 71.03 (Lacivert)

Baskısız 13,00 TL + KDV


Kod: 72
Masa Takvimi Haftalık Orta Karton Kapak
Ürün Ebadı: 31 cm x 15 cm
Reklam Alanı: 20 cm x 4 cm
Blok Ebadı: 31 cm x 14.5 cm
Yapraklar: 80 g 1.Hamur / 54 Yaprak

Baskısız 5,50 TL + KDV

Masa Takvimi Orta Termo Suni Deri Kapak
Kod: 72.01 (Taba)
Kod: 72.02 (Bordo)
Kod: 72.03 (Lacivert)
Kod: 72 (Karton Kapak)

Baskısız 13,50 TL + KDV

Kod: 73
Ürün Ebadı: 33 cm x 16 cm
Reklam Alanı: 24 cm x 2.5 cm
Blok Ebadı: 33 cm x 16 cm
Yapraklar: 80 g 1.Hamur / 54 Yaprak
Kapak: 350 g A.Bristol

Baskısız 6,00 TL + KDV

Masa Takvimleri Baskı ücretleri

Masa Takvimlerinde Sayfalara
1 Renk Baskı : 150 TL


Karton Kapağa Ofset Baskı: 150 TL
Termo Kapak Sıcak Baskı : 250 TL
Klişe : 130 TL

Firmamız, tecrübeli kadrosu ve kaliteli baskı hizmetleriyle reklam ve promosyon çalışmalarınızda sizlerin sürekli hizmetinde ve yanındadır. Özel tasarım uygulamaları ve standart uygulamaları ile her türlü hizmeti aynı kalite ve özenle sizlere sunmaktayız. Ankara Ofset olarak, masa takvimlerinde olduğu gibi diğer baskılı işlerinizde de hizmetinizdeyiz.

Masa Takvimi - Masa Takvim Fiyatları - Masa Takvim Basımı - Masa Takvim Örnekleri - Masa Sümeni - Haftalık Masa Sümeni - Aylık Masa Sümeni

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
Ankara ve Matbaa www.ankaramatbaaankara.com